Śląskie: Pijana kobieta zasnęła na cmentarzu. Gdy się obudziłam, bramy były zamknięte

i

Autor: pexels Zdjęcie poglądowe

Śląskie: Pijana kobieta zasnęła na cmentarzu. "Gdy się obudziłam, bramy były zamknięte"

2021-07-30 12:53

Do absurdalnej sytuacji kilka dni temu na cmentarzu w Bielsku-Białej. Pewna kobieta po "kilku głębszych" wybrała się na nekropolię, żeby odwiedzić groby bliskich i niestety... zasnęła. Gdy się obudziła to bramy cmentarza były zamknięte.

Co za historia! Pijana kobieta zasnęła wieczorem na cmentarzu, a gdy się obudziła to bramy nekropolii były zamknięte. Tę absurdalną sprawę opisuje lokalny portal bielsko.biala.pl. Jak podaje serwis, do zdarzenia doszło we wtorek, 27 lipca w godzinach wieczornych na cmentarzu przy ulicy ul. Akademii Umiejętności w Bielsku-Białej. Strażacy dostali zgłoszenie o kobiecie zamkniętej na cmentarzu. Aby ją uwolnić musieli rozciąć kłódkę do głównej bramy. Sprawdzili też czy nie ma na cmentarzu innych osób.

Jak to się stało, że kobieta zasnęła na cmentarzu? Okazało się, że była pijana, co sama przyznała w rozmowie z dziennikarzem lokalnego portalu.

- Od czasu do czasu lubię sobie wypić. Dziś po południu przyszłam na groby, pomodliłam się i mi się zasnęło. Gdy się obudziłam, bramy cmentarza były zamknięte. Taka sytuacja zdarzyła mi się po raz pierwszy i oby po raz ostatni - powiedziała pani Maria w rozmowie z portalem bielsko.biala.pl.

Sekrety Igrzysk Olimpijskich | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #28
Źródło: Śląskie: Pijana kobieta zasnęła na cmentarzu. "Gdy się obudziłam, bramy były zamknięte"