Śląskie: Protest pod przychodnią lekarską. Nie chcą eksperymentów na dzieciach

i

Autor: Facebook/Śląski Przegląd Protest pod przychodnią w Siemianowicach Śląskich odbył się we wtorek po południu

Śląskie: Protest pod przychodnią lekarską. Nie chcą "eksperymentów na dzieciach"

2021-07-28 8:48

We wtorek, 27 lipca po południu pod Niepublicznym Zakładem Lecznictwa Ambulatoryjnego „Michałkowice” w Siemianowicach Śląskich zebrała się grupka osób, która protestowała przeciwko "eksperymentowania na dzieciach". Miejsce było nieprzypadkowe bowiem w tej placówce właśnie podaje się szczepionkę Pfizer przeciw COVID-19 dzieciom do 12 roku życia.

Protest środowiska antyszczepionkowców odbył się we wtorek, 27 lipca po południu pod budynkiem Niepublicznego Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego "Michałkowice" w Siemianowicach Śląskich. Organizatorem manifestacji była grupa o nazwie "Śląski Porządek". Protestujący nie chcą, aby były w Polsce przeprowadzane jakiekolwiek testy szczepionek przeciwko COVID-19 na dzieciach. Mówili o "eksperymentach na dzieciach".

Miejsce protestu było nieprzypadkowe, bo rzeczywiście w lecznicy "Michałkowice" w Siemianowicach Śląskich były prowadzone testy szczepionki. Dotyczyły one jednak dzieci w wieku od 5 lat wzwyż i te badania zostały już zakończone.

- Nie jesteśmy tak zwanymi antyszczepionkowcami. Podkreślamy jedynie, że każdy ma prawo do wolnego i swobodnego wyboru w szczególności, gdy wybór ten dotyczy jego zdrowia, życia i ciała - mówiła Grażyna Osadnik, organizatorka protestu.

Terroryści przerwali igrzyska | Kiedyś to było
Źródło: Śląskie: Protest pod przychodnią lekarską. Nie chcą "eksperymentów na dzieciach"