Śląskie: Pseudokibic z Knurowa miał w szafie hodowlę marihuany, a w lodówce trzymał amfetaminę [ZDJĘCIA]

2021-04-07 10:02 NAU

Policjanci zatrzymali mężczyznę związanego ze środowiskiem śląskich pseudokibiców, który w swoim mieszkaniu w Knurowie uprawiał w mieszkaniu marihuanę oraz miał ponad 5 kilogramów amfetaminy. Mężczyźnie grozi teraz 10 lat więzienia.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zatrzymali 48-letniego mieszkańca Knurowa powiązanego ze środowiskiem pseudokibiców jednej ze śląskich drużyn piłkarskich.

Mężczyzna został zatrzymany w Knurowie, w swoim mieszkaniu. Policjanci podejrzewali, że może mieć sporą ilość narkotyków i nie pomylili się. W jednej z szaf odkryli hodowlę marihuany. Funkcjonariusze przejęli w sumie 22 krzaki oraz sprzęt, który służył do uprawy. Mężczyzna ukrył narkotyki również w kuchni. W lodówce kryminalni znaleźli amfetaminę poporcjowaną w kilogramowe paczki. Łącznie zabezpieczyli przeszło 5 kilogramów nielegalnej substancji. Kompletnie zaskoczony spotkaniem z policjantami 48-latek nie stawiał oporu.

- Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych środków odurzających to ponad 150 tysięcy złotych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd doprowadzono go do Prokuratury Rejonowej Gliwice-Zachód. Tam usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Grozi mu do 10 lat więzienia - informuje biuro prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji

Raport z anteny, 06.04, godz.10
Źródło: Śląskie: Pseudokibic z Knurowa miał w szafie hodowlę marihuany, a w lodówce trzymał amfetaminę [ZDJĘCIA]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany