Śląskie: Szok! 5-letni chłopczyk sam spacerował po mieście! Zauważyli go policjanci. Gdzie byli rodzice?

i

Autor: pexels Zdjęcie poglądowe

Śląskie: Szok! 5-letni chłopczyk sam spacerował po mieście! Zauważyli go policjanci. Gdzie byli rodzice?

2021-06-29 8:54

Kilkuletni chłopiec sam spacerował po chodniku w Koziegłowach k. Częstochowy. Taki widok zaniepokoił przejeżdżający obok patrol policji. Okazało się, że dziecko wykorzystało nieuwagę rodziców i samo opuściło podwórko. Było o krok od tragedii!

O krok od tragedii w Koziegłowach. Policyjny patrol zauważył małego chłopca, który spacerował chodnikiem przy ulicy Warszawskiej. Zaniepokojeni tym widokiem mundurowi od razu zadziałali. Najpierw próbowali nawiązać z nim kontakt, jednak dziecko nie potrafiło powiedzieć im ani słowa. Sytuacja była bardzo poważna, bo nie wiadomo było jak się nazywa i gdzie mieszka. Był zupełnie sam i zmierzał w kierunku ruchliwej drogi krajowej numer 91. W rączce trzymał jedynie pluszaka.

- Policjanci z patrolu zaopiekowali się dzieckiem. W międzyczasie próbowali dowiedzieć się od mieszkańców czy znają chłopca. Na szczęście zjawił się tata dziecka. Jak się okazało, 5-latek wyszedł z niezamkniętej posesji, znajdującej się około 500 metrów od miejsca interwencji. Rodzice nie zorientowali się, że dziecko wyszło z podwórka. Policjanci przekazali dziecko pod opiekę rodziców - informują policjanci z Koziegłów.

Potężna eksplozja w centrum Londynu!
Źródło: Śląskie: Szok! 5-letni chłopczyk sam spacerował po mieście! Zauważyli go policjanci. Gdzie byli rodzice?