Śmiertelny wypadek na autostradzie A1. 27-letni kierowca wjechał wprost pod TIR-a. Pojawiło się nagranie [WIDEO]

i

Autor: mat. prywatne Kamera jednego z kierowców uwieczniła moment wypadku na autostradzie A1

Śmiertelny wypadek na autostradzie A1. 27-letni kierowca wjechał wprost pod TIR-a. Pojawiło się nagranie [WIDEO]

2021-07-05 11:18

Do sieci trafiło mrożące krew w żyłach nagranie ze śmiertelnego wypadku na autostradzie A1. Do tego tragicznego zdarzenia doszło w czwartek, 1 lipca po południu. 27-letni mieszkaniec Zabrza wjechał swoim Peugeotem prosto pod naczepę ciężarówki. Nie miał żadnych szans...

W sieci pojawiło się nagranie z momentu śmiertelnego wypadku na autostradzie A1, do którego doszło w czwartek, 1 lipca wieczorem. W tym dramatycznym zdarzeniu śmierć poniósł 27-letni mieszkaniec Zabrza. Młody kierowca jechał autostradą w kierunku Łodzi. W pewnym momencie z nieznanych do tej pory przyczyny zjechał z lewego skrajnego pasa na prawy skrajny i z całym impetem wjechał w tył naczepy ciężarówki, będącej na pasie włączającym się do ruchu (TIR wjeżdżał na autostradę ze stacji paliw).

- Siła uderzenia była tak duża, że zabrzanin wyleciał z samochodu i upadł na jezdnię. Ponadto z osobówki wypadł silnik, który przeleciał na drugą stronę autostrady i spadł na jeden z pasów ruchu w stronę Gliwic - relacjonują policjanci.

Świadkowie wypadku próbowali jeszcze reanimować 27-letniego zabrzanina, ale niestety bez skutku. Portal Zabrze112 otrzymał od Czytelnika nagranie pokazujące moment tego tragicznego wypadku. Ten materiał mrozi krew w żyłach.

Wspomniane nagranie można zobaczyć TUTAJ

Pędziła audi jak szalona
Źródło: Śmiertelny wypadek na autostradzie A1. 27-letni kierowca wjechał wprost pod TIR-a. Pojawiło się nagranie [WIDEO]