Autor: YouTube/Brzeg24.pl Mieszkaniec Brzegu nie wytrzymał i po meczu Polska-Słowacja wyrzucił telewizor przez okno

2021-06-15 13:21

Potężny huk i dźwięk tłuczonego szkła mogli usłyszeć mieszkańcy jednego z osiedli w Brzegu (woj. opolskie). Pewien mężczyzna był tak sfrustrowany porażką polskiej reprezentacji ze Słowacją, że... wyrzucił z okna telewizor. Moment, w którym ekran leci z pierwszego piętra na chodnik został nagrany przez przypadkowego przechodnia.

Kibice reprezentacji Polski nie kryli rozczarowania porażką polskiej reprezentacji w pieszym meczu EURO 2020. Polscy piłkarze przegrali ze Słowacją 2:1 i praktycznie pogrzebali już swoje szanse na awans do kolejnej fazy turnieju.

Reprezentacja Polski była faworytem meczu ze Słowacją i kibice liczyli na to, że polscy piłkarze odniosą przekonujące zwycięstwo. Nic z tego. Po pierwszej połowie Słowacja wygrywała 1:0. Tuż po przerwie Polacy zdołali wyrównać. Niestety to koniec dobrych wiadomości. Czerwoną kartkę w 60.minucie meczu zobaczył Grzegorz Krychowiak, a 10 minut później Słowacy zdobyli bramkę na wagę trzech punktów.

Polsce kibice po zakończeniu meczu byli rozczarowani i wściekli. Niektórzy do tego stopnia, że postanowili... wyrzucić przez okno telewizor. Taka sytuacja miała miejsce w Brzegu na Śląsku Opolskim. Zdenerwowany mężczyzny wyrzucił telewizor z 1. piętra, a ten roztrzaskał się na drobne kawałki. To zdarzenie zostało nagrane przez przypadkowego przechodnia. Zobaczcie.

Raport z anteny 15.06, godz.10
Źródło: Szok! Mężczyzna wyrzucił telewizor po meczu Polska-Słowacja. Zdarzenie nagrał przypadkowy przechodzień [WIDEO]