Szokujące sceny w Gliwicach. Zwrócił uwagę mężczyźnie, że nie można sikać do kwiatków. Został brutalnie pobity [WIDEO]

i

Autor: Facebook/Dzisiaj w Gliwicach Do zdarzenia doszło w środę, 21 lipca wieczorem

Szokujące sceny w Gliwicach. Zwrócił uwagę mężczyźnie, że nie można sikać do kwiatków. Został brutalnie pobity [WIDEO]

2021-07-28 12:16

Do skandalicznych scen doszło kilka dni temu w samym centrum Gliwic. Właściciel jedno z lokali gastronomicznych w obrębie rynku został brutalnie pobity, bo zwrócił uwagę mężczyźnie, żeby jego synek nie sikał do donicy z kwiatami. Nagranie pokazujące moment zdarzenia jest wstrząsające.

Do skandalicznej sytuacji doszło tydzień temu w okolicach gliwickiego rynku. Właściciel jednego z lokali gastronomicznych został brutalnie pobity tylko dlatego, że zwrócił innemu mężczyźnie uwagę na niewłaściwe zachowanie.

- W środę, 21 lipca o godzinie 19.52 zostałem pobity przed własnym lokalem przy ul. Krupniczej 16. Zwróciłem uwagę rodzicom sikającego dziecka, że donice z kwiatami to nie pisuar oraz nie jest to miejsce do palenia tytoniu. W wyniku zadanego przez mężczyznę ciosu upadłem uderzając głową o chodnik przez co straciłem przytomność. Mężczyzna, kobieta z dzieckiem oraz czarno-białym psem, szli od strony rynku i uciekli w stronę ul. Górnych Wałów - relacjonuje poszkodowany mężczyzna.

Całe zajście zostało nagrane przez kamery miejskiego monitoringu. Niestety jakość nagrania jest kiepska, ale być może ktoś na podstawie powyższego opisu jest w stanie wskazać sprawcę brutalnego pobicia.

Nagranie można zobaczyć TUTAJ

Terroryści przerwali igrzyska | Kiedyś to było
Źródło: Szokujące sceny w Gliwicach. Zwrócił uwagę mężczyźnie, że nie można sikać do kwiatków. Został brutalnie pobity [WIDEO]