Zabrze: Uderzył żonę w twarz i groził, że wysadzi mieszkanie w powietrze. Był kompletnie pijany

2021-04-28 9:04 Arkadiusz Nauka
Zabrze: Uderzył żonę w twarz i groził, że wysadzi mieszkanie w powietrze. Był kompletnie pijany
Autor: pexels Zdjęcie poglądowe

Chwile grozy w Zabrzu. 50-letni mężczyzna brutalnie pobił swoją żonę i groził wysadzeniem całego mieszkania w powietrze. Na szczęście w porę interweniowała policja. Okazało się, że agresor był kompletnie pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Rodzinny dramat rozegrał się w ostatnią niedzielę w jednym z mieszkań w zabrzańskiej dzielnicy Rokitnica. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia ustalili, że 50-letni mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu, wszczął awanturę domową podczas której, kilka razu uderzył w twarz swoją żonę, a ponadto groził wysadzeniem mieszkania w powietrze. Awanturnik był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W konsekwencji mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

- Wczoraj, 50-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Zabrzu. Decyzją prokuratora wobec zatrzymanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej – informuje sierż. Sebastian Bijok, rzecznik zabrzańskiej policji.

Raport z anteny 27.04, godz.10
Źródło: Zabrze: Uderzył żonę w twarz i groził, że wysadzi mieszkanie w powietrze. Był kompletnie pijany
Nasi Partnerzy polecają