Sebastian Hrabi

i

Autor: Śląska Policja Poszukiwany Sebastian Hrabi

Zaginął 11-letni Sebastian z Katowic. Chłopak nie wrócił z placu zabaw

2021-05-23 13:46

Katowicka policja szuka 11-letniego Sebastiana Hrabi. Chłopak miał wrócić do domu wczoraj o godzinie 19-tej. Ostatni raz kontaktował się 22 maja 2021 roku, kiedy wysłał do matki sms-a. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu rodziną.

Katowicka policja prowadzi poszukiwania chłopca. - Skupiamy się głównie na terenach zielonych w Dąbrówce Małej i Burowcu. W akcji bierze udział kilkudziesięciu policjantów a także pies tropiący wyszkolony do poszukiwań osób - mówi Agnieszka Żyłka z katowickiej policji. 

Rysopis zaginionego: wzrost ok 140 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie do ramion ciemny blond, nos prosty, oczy ciemnobrązowe.

Ubiór zaginionego: buty sportowe marki Nike koloru czarno-czerwonego z białą podeszwą, spodnie dresowe koloru czarnego, żółta bluza sportowa z kapturem typu kangurka, jasnoniebieska kurtka jeansowa.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 85 125 55, 47 85 120 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Źródło: Zaginął 11-letni Sebastian z Katowic. Chłopak nie wrócił z placu zabaw