Znamy datę pogrzebu 11-letniego Sebastiana z Katowic. Na drzwiach szkoły pojawiła się klepsydra nie płaczcie, ja nie wrócę

i

Autor: nadesłane Na drzwiach szkoły pojawiła się klepsydra. Słowa tam napisane chwytają za serce

Znamy datę pogrzebu 11-letniego Sebastiana z Katowic. Na drzwiach szkoły pojawiła się klepsydra "nie płaczcie, ja nie wrócę"

2021-05-28 14:58

W tę tragedię wciąż ciężko uwierzyć. 11-letni Sebastian z Katowic został porwany i zamordowany 23 maja 2021 roku. Do tej potwornej zbrodni przyznał się Tomasz M., 41-letni optyk z Sosnowca. Mały Sebastian miał przed sobą całe życie, jego rodzin jest w rozpaczy. Na drzwiach szkoły, do której chodził 11-latek pojawiła się już klepsydra, która informuje o dacie pogrzebu nastolatka.

Nie płaczcie, ja nie wrócę... nie spieszcie się, ja poczekam... - takie słowa pojawiły się na klepsydrach informujących o dacie pogrzebu 11-letniego Sebastiana z Katowic. Chłopiec został porwany, a następnie zamordowany przez Tomasza M., 41-letniego optyka z Sosnowca (mężczyzna przyznał się do winy). Zabójca chciał zabetonować ciało dziecka pod swoim garażem. Nie zdążył, bo został zatrzymany przez policję.

Ta tragedia wstrząsnęła mieszkańcami całego regionu, a nawet całej Polski. 11-letni Sebastian miał przed sobą całe życie. A ktoś je w tak brutalny sposób przerwał. Rodzina chłopca na pewno nigdy nie pogodzi się z tym co się stało.

Kiedy odbędzie się pogrzeb 11-letniego Sebastiana z Katowic?

Klepsydry, który pojawiły się na drzwiach szkoły, do której chodził Sebastian wskazują na to, że pogrzeb 11-latka odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 maja.

- Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 23 maja 2021 roku w wieku 11 lat zmarł nasz ukochany syn, brat i wnuczek. Msza święta pogrzebowa odbędzie się 29 maja 2021 roku o godzinie 9:00 w kościele p.w. św. Antoniego w Dąbrówce Małej, po której nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na miejscowym cmentarzu parafialnym - czytamy.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Ratownicy medyczni uratowali rodzinę z płonącego domu.
Źródło: Znamy datę pogrzebu 11-letniego Sebastiana z Katowic. Na drzwiach szkoły pojawiła się klepsydra "nie płaczcie, ja nie wrócę"