Pijany kierowca wyeliminowany z ruchu

i

Autor: Materiały prasowe Pijany kierowca wyeliminowany z ruchu

Kierowca był tak pijany, że nie był w stanie dmuchnąć w alkomat

2021-11-30 9:56

Funkcjonariusze Straży Granicznej w Kołobrzegu podczas patrolowania ulic miasta zatrzymali auto, którym podróżowały 2 osoby. To jak kierowca jechał wskazywało, że może być pod wpływem alkoholu. Obywatel Ukrainy miał prawie trzy promile. Stracił już prawo jazdy. Grozi mu jeszcze do dwóch lat więzienia.

Strażnicy graniczni patrolowali ulice miasta pojazdem służbowym, kiedy ich uwagę zwrócił mężczyzna prowadzący volkswagena polo. Styl jazdy wskazywał, że może on być pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej.

Z uwagi na silną woń alkoholu i bełkotliwą mowę kierowcy, poddano go badaniu trzeźwości. Początkowo 38-letni obywatel Ukrainy nie był w stanie dmuchnąć w alkomat, ostatecznie pomiar przeprowadzono na urządzeniu stacjonarnym w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Mężczyzna miał prawie trzy promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu do dwóch lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Gwara policyjna. Czy dogadałbyś się z policją? Sprawdź!

Pytanie 1 z 14
"Czekolada" w slangu policyjnym to:
Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]
Źródło: Kierowca był tak pijany, że nie był w stanie dmuchnąć w alkomat