„Biało-zielone” górą nad mistrzyniami

i

Autor: Materiały prasowe „Biało-zielone” górą nad mistrzyniami

Mistrzynie Polski pokonane w Koszalinie. Zwycięstwo i trzy punkty dla Młynów Stoisław Koszalin!

2021-05-13 11:10

W spotkaniu 25. serii PGNiG Superligi Kobiet piłkarki ręczne Młynów Stoisław Koszalin pokonały na swoim parkiecie ekipę MKS Zagłębie Lubin 22:21. Spotkanie było wyrównane przez całe sześćdziesiąt minut. Już początek starcia pokazał, że koszalinianki łatwo punktów nie oddadzą. Wysoko pozostawiły poprzeczkę Miedziowym, wygrywając pierwszą połowę różnicą dwóch trafień.

– Cieszymy się z trzech punktów zdobytych na naszym terenie, tym bardziej, że naszym rywalem był tegoroczny mistrz Polski, z którym bardzo ciężko się gra. Postawiłyśmy jednak mocne warunki w obronie. Zabrakło nam co prawda trochę skuteczności w ataku, ale oczywiście cieszymy się z tego wyniku – mówiła po spotkaniu Gabriela Urbaniak, skrzydłowa Młynów Stoisław.

Młyny Stoisław Koszalin - MKS Zagłębie Lubin 22:21

i

Autor: Materiały prasowe Młyny Stoisław Koszalin - MKS Zagłębie Lubin 22:21

Faworytkami spotkania były Miedziowe, bo to one sporo czasu przed zakończeniem rozgrywek zapewniły sobie tytuł mistrzyń Polski. Jednak notowane zdecydowanie niżej w tabeli podopieczne trenera Waldemara Szafulskiego, postawiły rywalkom trudne warunki.

Do przerwy zespoły toczyły wyrównaną i emocjonującą walkę, a remis jeszcze wielokrotnie pojawiał się na tablicy w koszalińskiej hali widowiskowo-sportowej. Na dwie minuty przed końcem na tablicy znów widniał remis. Tym razem 21:21. Wykorzystany przez Paulę Mazurek rzut karny zapewnił Biało-zielonym prowadzenie 22:21 i zwycięstwo nad mistrzyniami Polski.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?
Raport z Anteny 13.05
Źródło: Mistrzynie Polski pokonane w Koszalinie. Zwycięstwo i trzy punkty dla Młynów Stoisław