SMS

i

Autor: pixabay SMS

Usługę powiadomień SMS wprowadził Koszalin. Bezpłatne informacje dla mieszkańców

2022-01-31 14:44

System pozwala na komunikację urzędu z mieszkańcami za pomocą SMS-ów oraz e-maili. Każdy koszalinianin, aby dostawać bezpłatne powiadomienia, musi zapisać się za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie Urzędu Miasta.

Mieszkańcy dostawać będą powiadomienia dotyczące m.in. istotnych wydarzeń z życia miasta, awarii, zamknięcia ulic, ale też wydarzeń kulturalnych, sportowych czy społecznych.

- Ta dwa kanały powiadomień, SMS-y oraz e-maile, mają się uzupełniać - powiedział Tomasz Czuczak, sekretarz miasta. - Pocztą elektroniczną koszalinianie dostawać będą załączniki, poszerzone informacje względem prostego, krótkiego komunikatu przesyłanego na telefon - dodał.

System powiadomień SMS

i

Autor: Urząd Miejski Koszalin System powiadomień SMS

Za usługę miasto zapłaciło prawie 10 tysięcy złotych.  W tej cenie jest uruchomienie systemu wraz z opłatą za pakiet 20 tysięcy SMS-ów. Dla zarejestrowanych w tej usłudze mieszkańców powiadomienia są bezpłatne.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Łatwiej o komplet nie było nigdy! Może tym razem ci się uda?

Pytanie 1 z 10
Który z poniższych pisarzy stworzył postać Jamesa Bonda?
Ewa Farna z nową płytą w Radiu ESKA
Źródło: Usługę powiadomień SMS wprowadził Koszalin. Bezpłatne informacje dla mieszkańców