Wyremontowana Hala Gwardii w Koszalinie czeka na sportowców i kibiców. Pierwszy mecz już jutro!

2022-09-27 6:46

Zakończył się remont Hali Gwardii przy ul. Fałata w Koszalinie. Inwestycja kosztowała blisko 1,5 mln zł. Efekty prac kibice będą mogli zobaczyć jutro 28 września. O godz. 19.00 Kospel Gwardia Koszalin podejmie KPR Gryfino w ramach rundy eliminacyjnej Pucharu Polski w piłce ręcznej mężczyzn.

-Wymieniliśmy parkiet na hali głównej i na sali sportów walki. Dwudziestoletnie trybuny także zostały wymienione na nowe, to jest 480 miejsc siedzących na tych trybunach składanych, a że udało się w przetargu trochę zaoszczędzić to została wyremontowana także trybuna główna. Wymieniliśmy także to, co myślę było największą bolączką dla kibiców, czyli nagłośnienie - mówi Piotr Jedliński, prezydent Koszalina.

Planowo remont Hali Gwardii miał kosztować 700 tys. zł, jednak, jak to bywa przy tego typu inwestycjach i dzisiejszych cenach na rynku budowlanym, w sumie koszt inwestycji wyniósł blisko 1,5 mln zł.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

QUIZ. Gwara podlaska. Spróbuj zrozumieć chociaż połowę z tych słów

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Mieszkańcy Białegostoku...
Niezwykłe wynalazki polskich studentów | ESKA XD - Mobmania #58
Źródło: Wyremontowana Hala Gwardii w Koszalinie czeka na sportowców i kibiców. Pierwszy mecz już jutro!