Rodzinny Ekopiknik „Naturalnie Lubelskie”

i

Autor: Starostwo Powiatowe w Lublinie Rodzinny Ekopiknik „Naturalnie Lubelskie”

Ekologiczny piknik w Pszczelej Woli. Można zdobyć sadzonkę drzewa!

2021-07-21 16:06

Koncerty, dmuchany plac zabaw dla dzieci, animatorzy, zwiedzanie Inkubatora Pszczelarstwa w Pszczelej Woli, ale też rodzinne zawody rekreacyjno-sportowe. To wszystko i wiele więcej proponują organizatorzy Rodzinnego Ekopikniku “Naturalnie Lubelskie” w Pszczelej Woli pod Lublinem. Sprawdź szczegóły!

Pogoda na weekend w okolicach Lublina zapowiada się całkiem obiecująco, warto więc zaplanować coś dla rodziny! Z pomocą przychodzą Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Starostwo Powiatowe w Lublinie, Gmina Strzyżewice oraz Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego w Pszczelej Woli, które wspólnymi siłami organizują w sobotę (24.07) Rodziny Ekopiknik “Naturalnie Lubelskie”.

W programie imprezy zaplanowane są liczne atrakcje dla mieszkańców Województwa Lubelskiego m. in. występy zespołów lokalnych, dmuchany plac zabaw i animatorzy dla dzieci, rozstrzygnięcie konkursów: „Ekologicznego” oraz „Najpiękniejsza wieś w Gminie Strzyżewice”, zwiedzanie Inkubatora Pszczelarstwa w Pszczelej Woli, występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Strzyżewice, zespołu „Gwiazdki Kopernika” z ZS im. M. Kopernika w Bełżycach, zespołu POM-BAND z ZSTR im. W. Witosa w Piotrowicach, konkursy ekologiczne tj. „Śmieci i co dalej”, „Nie wyrzucaj śmieci jak leci”, „Ekologiczna rodzina”, występ zespołu BeFolk oraz potańcówka „W zdrowym tempie” Łukasz Jemioła z zespołem „BACKBEAT”.

Podczas Ekopikniku odbędą się rodzinne zawody rekreacyjno-sportowe z nagrodami oraz ekologiczne warsztaty dla dzieci Kącik Kreatywności. Każdy kto dotrze na Ekopiknik bez użycia pojazdów mechanicznych otrzyma sadzonkę drzewa, a nagrodami w ekologicznych konkursach będą wejściówki do Poleskiego Parku Narodowego oraz do Ośrodka Edukacyjno-Muzealnego w Roztoczańskim Parku Narodowym.

Tematem przewodnim wydarzenia jest ekologia i ochrona środowiska. Bądźmy ekologiczni i spotkajmy się na Rodzinnym Ekopikniku „Naturalnie Lubelskie” w Pszczelej Woli już w tą sobotę 24 lipca br. o godz. 15.00.

Nazwa wydarzenia: Rodzinny Ekopiknik „Naturalnie Lubelskie”Data: 24 lipca 2021 r. Godzina: 15.00, 16.00 oficjalne otwarcieMiejsce: teren przy Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego w Pszczelej Woli

Rodzinny Ekopiknik „Naturalnie Lubelskie”

i

Autor: Starostwo Powiatowe w Lublinie Rodzinny Ekopiknik „Naturalnie Lubelskie”
Źródło: Ekologiczny piknik w Pszczelej Woli. Można zdobyć sadzonkę drzewa!