Jarosław: Seniorka weszła do cudzego domu. Nie wiedziała, jak się nazywa i gdzie mieszka

i

Autor: KWP Lublin Jarosław: Seniorka weszła do cudzego domu. Nie wiedziała, jak się nazywa i gdzie mieszka

Wybuch butli z gazem, awantury i zakłócenia porządku. Noc sylwestrowa w woj. lubelskim

2022-01-01 9:51

Jako "stosunkowo bezpieczną" określają służby mundurowe minioną noc sylwestrową w woj. lubelskim. Do najpoważniejszego zdarzenia doszło w Lublinie, przy ul. Drewnianej. W domu jednorodzinnym doszło do wybuchu butli z gazem.

Dwie osoby ranne, w tym jedna z ciężkimi oparzeniami. To skutki wybuchu butli z gazem w trakcie sylwestrowej nocy, w Lublinie. Do zdarzenia doszło w domu jednorodzinnym przy ul. Drewnianej (na Bronowicach). 55-letnia kobieta z poważnymi oparzeniami trafiła do szpitala w Łęcznej, ranny został też 67-letni mężczyzna.

Od 20:00 (31.12.21) do 6:00 (01.01.22) policjanci naliczyli w całym woj. lubelskim w sumie 380 interwencji. Były to głównie awantury domowe i zakłócenia porządku, związane ze spożyciem alkoholu. Na szczęście do tej pory, nie odebraliśmy żadnych zgłoszeń związanych z nieostrożnym posługiwaniem się fajerwerkami – przekazuje kom. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Straż pożarna na terenie całego woj. lubelskiego naliczyła w trakcie nocy sylwestrowej (od godz. 22:00 do 6:00 rano) łącznie 47 zdarzeń. Doszło w tym czasie do 21 pożarów, naliczono też 22 miejscowe zagrożenia oraz 4 fałszywe alarmy.

Noworoczny quiz sportowy. Co zapamiętałeś z 2021 roku?

Pytanie 1 z 38
Sukcesów nie brakowało także u Roberta Lewandowskiego. Ile bramek strzelił w sezonie 2020/2021 w niemieckiej Bundeslidze, bijąc rekord Gerda Muellera?
Źródło: Wybuch butli z gazem, awantury i zakłócenia porządku. Noc sylwestrowa w woj. lubelskim