Belfer UWM 2021. Wiemy kiedy i jak poznamy zwycięzcę

2022-01-24 19:13

Po raz 16. zostanie wybrany najbardziej lubiany i szanowany nauczyciel akademicki naszej Uczelni, otrzymując zaszczytne miano Belfra UWM 2021. Komu przypadnie ten wyjątkowy tytuł? Tego dowiemy się podczas uroczystej gali.

Przewodniczący Samorządu Studenckiego UWM Piotr Wałejko ogłasza zwycięzcę plebiscytu Belfer2020

Belfer UWM 2021

Gala Belfra 2021 Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbędzie się już 25 stycznia 2022. Niestety z uwagi na obowiązujące obostrzenia auli Centrum Konferencyjnego nie wypełnią goście , ale po raz kolejny gala będzie transmitowana na żywo. Każdy chętny będzie mógł ją obejrzeć.

Mimo panującej pandemii Gala Belfra UWM odbędzie się. Tak jak wszyscy, tak i my przenosimy się do świata online. Chcemy, żeby trud nauczycieli, którzy wkładają ogromny wysiłek w kształcenie, został doceniony. Wieczór uświetni swoim koncertem Łukasz Jemioła – mówi Mateusz Kowalski z Samorządu Studenckiego.

Posłuchaj: mówi Mateusz Kowalski z Samorządu Studenckiego

QUIZ. Prawda czy fałsz? Ósme pytanie spędzi ci sen z powiek!

Pytanie 1 z 15
Saturn jest największą planetą Układu Słonecznego

Wydarzenie uświetni swoim występem Łukasz Jemioła - wokalista, songster, specjalizuje się w piosenkach retro oraz nurcie americana. Z pewnością uczyni ten wieczór jeszcze bardziej wyjątkowym.

Uroczysta gala rozpocznie się o 19:00 i będzie transmitowana online na stronie: https://belfer.uwm.edu.pl/ , a także na oficjalnym kanale YouTube i profilu FB UWM. Wydarzenie ma eskowe wsparcie!

Gala Belfra UWM 2021

i

Autor: materiał organizatora Wydarzenie już we wtorek 25. stycznia

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Źródło: Belfer UWM 2021. Wiemy kiedy i jak poznamy zwycięzcę