Bukowo. Szedł środkiem krajowej 51. Został potrącony przez samochód [ZDJĘCIA]

2022-02-10 10:36

Groźny wypadek na krajowej 51 na wysokości miejscowości Bukowo. Kierujący samochodem marki volkswagen potrącił pieszego poruszającego się środkiem jezdni. 36-latek był ubrany na ciemno i nie miał elementów odblaskowych. W stanie krytycznym został przetransportowany do szpitala.

Do wypadku doszło w środę (9 lutego) po godzinie 18.00 na krajowej 51 poza obszarem zabudowanym. Samochód potrącił 36-letniego mężczyznę. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że potrącony pieszy szedł środkiem drogi, był ubrany na ciemno i nie miał elementów odblaskowych. Kierowca, który potrącił mężczyznę, powiedział policjantom, że zauważył ciemną postać chwilę przed zderzeniem i nie miał szans wyhamować.

Potrącony 36-latek z miejsca wypadku został przewieziony do szpitala w Bartoszycach, gdzie pobrano od niego krew do badań laboratoryjnych. Jego stan określany jest jako krytyczny.

40-latek kierujący VW był trzeźwy. Mężczyźnie i pięciorgu jego pasażerom nic się nie stało. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Policjanci zabezpieczyli VW na parkingu strzeżonym, wykonali oględziny i przesłuchali świadków wypadku. Dochodzenie pomoże w wyjaśnieniu wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

Niepraktykujący zapłacą podwójnie za grób. Szokujący cennik na cmentarzu w Ratowicach.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Bukowo. Szedł środkiem krajowej 51. Został potrącony przez samochód [ZDJĘCIA]