Strefa kibica w czasie Euro w Olsztynie

i

Autor: Champions Pub Strefa kibica w czasie Euro w Olsztynie - ul. Podwale

Były wielkie emocje i gorycz porażki, ale turniej trwa. Euro w Olsztynie [AUDIO]

2021-06-24 23:46

Euro i mecz biało-czerwonych totalnie zdominowały środową rzeczywistość. Nie inaczej było w Olsztynie. W strefie kibica na Podwalu powiew nadziei czuć było do ostatniego gwizdka. I mimo, że biało-czerwoni turniej już opuścili, to zarówno olszyńscy kibice, jak i organizatorzy strefy, nie zamierzają rezygnować ze święta footballu.

Igrzyska TOKIO 2020. Komu kibicować [Lewandowski, Fajdek, Lisek, Andrejczyk, Ennaoui] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #25

Mecz Polska - Szwecja w meczu grupy E na Euro 2020 zakończył się wynikiem 2:3. Biało-Czerwoni zostali wyeliminowani z turnieju. Co poszło nie tak? na to pytanie odpowiedzieli olsztyńscy kibice.

Posłuchaj: mówią olsztyńscy kibice po ostatnm meczu Polaków na Euro

Turniejowymi emocjami kipiała olsztyńska starówka. Biało-czerwoni zakończyli rozgrywki, niemniej, strefa kibica na olsztyńskiej starówce nadal działa.

Gwara policyjna. Czy dogadałbyś się z policją? Sprawdź!

Pytanie 1 z 14
"Czekolada" w slangu policyjnym to:

W środę turniejowymi emocjami kipiała cała olsztyńska starówka. Strefa kibica funkcjonuje na ulicy Podwale, która została wyłączona z ruchu do 12.lipca. Oglądanie meczów umożliwiają tez restauratorzy. Typowa miejska strefa na ten turniej w Olsztynie nie powstała.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Źródło: Były wielkie emocje i gorycz porażki, ale turniej trwa. Euro w Olsztynie [AUDIO]