Dachowanie na trasie Barciany - Winda. Świadek zdarzenia wyciągnął kobietę z auta [FOTO]

i

Autor: KPP Kętrzyn Dachowanie na trasie Barciany - Winda. Świadek zdarzenia wyciągnął kobietę z auta [FOTO]

Dachowanie na trasie Barciany - Winda. Świadek zdarzenia wyciągnął kobietę z auta [FOTO]

2022-02-16 14:26

Groźnie wyglądające zdarzenie na drodze wojewódzkiej 591 na trasie Barciany – Winda. Samochód osobowy dachował w przydrożnym rowie. Podróżująca nim kobieta została wyciągnięta przez świadka wypadku. Na szczęście nie stało się jej nic poważnego.

Do zdarzenia doszło w środę (16 lutego) przed godziną 7.00 na drodze wojewódzkiej 591 na trasie Barciany – Winda. — Z przekazanych informacji wynikało, że pojazd dachował, a podróżująca nim kobieta została wyciągnięta z auta przez świadka zdarzenia — informuje asp. Ewelina Piaścik, oficer prasowa kętrzyńskiej policji.

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że kierująca fiatem 39-letna kobieta na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wjechała do przydrożnego rowu, gdzie uderzyła pojazdem czołowo w nasyp, po czym auto obróciło się o 180 stopni, a następnie uderzyło tyłem w nasyp. Na szczęście pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia kierująca nie doznała obrażeń. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że kobieta była trzeźwa. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

— Panująca obecnie pogoda sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących, jak i dla pieszych. Dlatego policjanci apelują do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi. A przede wszystkim zdjęcie nogi z gazu — przestrzega policja.

Dachowanie na al. Wojska Polskiego w Olsztynie

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Dachowanie na trasie Barciany - Winda. Kobietę wyciągnął z auta świadek zdarzenia [FOTO]