Driftował po ulicach Olsztyna. Miał zaledwie 15-lat. Sprawą zajmie się sąd

i

Autor: pexels.com - zdjęcie ilustracyjne Driftował po ulicach Olsztyna. Miał zaledwie 15-lat. Sprawą zajmie się sąd

Drift po ulicach Olsztyna. Kierowcą był... 15-latek! Sprawą zajmie się sąd

2022-01-03 8:28

Policjanci zatrzymali kierowcę, który driftował po ulicach jednego z olsztyńskich osiedli. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że miał zaledwie 15 lat. Sprawą zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Do zatrzymania osobowego volkswagena, którego kierowca umyślnie wprowadzał pojazd w poślizg, doszło w miniony czwartek (30 grudnia) na jednej z osiedlowych ulic w Olsztynie. Ku zdziwieniu funkcjonariuszy za kierownicą auta siedział... 15-letni chłopak. W pojeździe przebywał również 17-letni pasażer. Mało tego, po sprawdzeniu w systemach informatycznych wyszło na jaw, że pojazd, którym jechał nieletni, nie miał aktualnych badań technicznych i polisy OC. 

Jak ustalili policjanci, 15-latek zabrał kluczyki od osobowego volkswagena należącego do jego znajomego i wspólnie z innym kolegą postanowił pojeździć autem po okolicy. Nieletni kierowca ostatecznie został przekazany rodzicom. Z interwencji policjanci sporządzili stosowną dokumentację. 15-latek za szereg wykroczeń drogowych odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnim.

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Drift po ulicach Olsztyna. Kierowcą był... 15-latek! Sprawą zajmie się sąd