Działdowo: Potrącenie rowerzysty na przejściu dla pieszych. 15-latek trafił do szpitala

i

Autor: pexels.com - zdjęcie ilustracyjne Działdowo: Potrącenie rowerzysty na przejściu dla pieszych. 15-latek trafił do szpitala

Działdowo: Potrącenie rowerzysty na przejściu dla pieszych. 15-latek trafił do szpitala

2022-03-08 13:00

Niebezpieczne zdarzenie na jednej z ulic Działdowa. Rowerzysta wjechał na przejście dla pieszych wymuszając pierwszeństwo przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy bmw. Został potrącony. Z obrażeniami ciała przetransportowano go do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek (7 marca) około godziny 15.10 na jednej z ulic Działdowa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że przejeżdżający przez przejście dla pieszych 15-letni rowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy bmw. W wyniku tego zdarzenia cyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Olsztynie. Obaj uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Policja przypomina, że oznakowane przejście dla pieszych służyć ma bezpiecznemu przechodzeniu w poprzek jezdni przez pieszych. Przejeżdżanie w tym miejscu rowerem jest zabronione.

Czy warto pomagać? (Ukraina)

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Działdowo: Potrącenie rowerzysty na przejściu dla pieszych. 15-latek trafił do szpitala