Ełk. Kierowca ciężarówki ukradł z naczepy 130 kg boczku. Grozi mu do 10 lat więzienia

i

Autor: pexels.com Ełk. Kierowca ciężarówki ukradł z naczepy 130 kg boczku. Grozi mu do 10 lat więzienia

Ełk. Kierowca ciężarówki ukradł z naczepy 130 kg boczku. Grozi mu do 10 lat więzienia

2021-11-15 14:40

Kierowca ciężarówki, który przewoził kilkanaście ton mięsa, ukradł z naczepy ponad 130 kg boczku. Nieprawidłowości wykryli jego przełożeni. Mężczyzna został zatrzymany przez policję. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Ełku zatrzymali 45-letniego kierowcę ciężarówki, który miał zawieźć kilkanaście ton mięsa za granicę. Zanim jednak wyruszył w podróż, złamał zabezpieczenia w naczepie pojazdu – chłodni, dostał się do jej wnętrza i ukradł ponad 130 kilogramów boczku o wartości ponad 2000 złotych. Nieprawidłowości zauważyli jego przełożeni, o czym poinformowali funkcjonariuszy. W konsekwencji mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności.

- Nie wiemy, czy był to taki impuls czy poważnie przemyślany plan, ale wiemy, że nie wypalił. Policjanci odzyskali 130 kilogramów boczku, które pojechały w dalszą podróż, a mężczyzna, który je zwędził odpowie przed sądem - poinformowała w mediach społecznościowych warmińsko-mazurska policja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sedno Sprawy - Krzysztof Gawkowski
Źródło: Ełk. Kierowca ciężarówki ukradł z naczepy 130 kg boczku. Grozi mu do 10 lat więzienia