Ełk. Kierowca zasłabł na środku jezdni. W organizmie miał mieszkankę narkotyków

i

Autor: pexels.com/ zdjęcie ilustracyjne Ełk. Kierowca zasłabł na środku jezdni. W organizmie miał mieszkankę narkotyków

Ełk. Kierowca zasłabł na środku jezdni. W organizmie miał mieszkankę narkotyków

2021-06-11 10:40

Niebezpieczne zdarzenie na jednej z ulic w Ełku. Kierowca zatrzymał samochód na środku jezdni. Jak się okazało, mężczyzna dostał drgawek i zasłabł. A wszystko przez mieszkankę amfetaminy, marihuany i mefedronu, które miał w organizmie. 29-latek został zatrzymany. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek (10 czerwca) na jednej z ełckich ulic. Policjanci otrzymali zgłoszenie o kierowcy, który zatrzymał swój samochód na środku jezdni. Jak się okazało było to spowodowane jego złym samopoczuciem - mężczyzna miał drgawki i zasłabł za kierownicą. Załoga pogotowia udzieliła mężczyźnie pomocy, ale stwierdzono, że nie wymagał on hospitalizacji. 

- Policjanci ustalili, że 29-latek jest osobą poszukiwaną do odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwo. Ponadto wstępne testy wykazały mieszankę narkotyków w jego organizmie. Badanie pokazało obecność amfetaminy, marihuany i mefedronu - podało biuro prasowe ełckiej policji.

29-latek został zatrzymany. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Za kierowanie pojazdem pod działaniem środków odurzających grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Raport z Anteny 10.06

Nowe testy sprawnościowe do policji jak dla 10-latka? Czy dałbyś/dałabyś radę??

Pytanie 1 z 8
MĘŻCZYŹNI: Rzut oburącz piłką o wadze 3 kg. Ile metrów muszą rzucić mężczyźni?
Nowe testy sprawnościowe do policji jak dla 10-latka? Czy dałbyś/dałabyś radę??
Źródło: Ełk. Kierowca zasłabł na środku jezdni. W organizmie miał mieszkankę narkotyków