Ełk. Uszkodził trzy zaparkowane samochody. Miał 2,5 promila alkoholu!

Ełk. Uszkodził trzy zaparkowane samochody. Miał 2,5 promila alkoholu!
Autor: Unsplash - Vladimir Proskurovskiy Ełk. Uszkodził trzy zaparkowane samochody. Miał 2,5 promila alkoholu!

Niebezpieczne zdarzenie przy ulicy Wojska Polskiego w Ełku. Kierowca osobowego forda stracił panowanie nad pojazdem, przez co uszkodził trzy zaparkowane samochody. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu. O szczegółach przeczytasz w artykule.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (24 stycznia) około godziny 22.30 na ulicy Wojska Polskiego w Ełku. Z ustaleń policji wynika, że kierowca osobowego forda stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w zaparkowany samochód.

- W wyniku tego zaparkowany pojazd został przesunięty na kolejny, ten z kolei na następny. Łącznie uszkodzone zostały 3 zaparkowane pojazdy. Kierujący nie wymagał pomocy medycznej — poinformowała sierż.szt. Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowa ełckiej policji.

Okazało się, że 36-letni mężczyzna jest nietrzeźwy. W organizmie miał 2,5 promila alkoholu. Został zatrzymany. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania i minimum 5000 złotych kary finansowej. 

 

Jechał jak wariat! Ponad 200 km/h na liczniku. Wiózł rodzinę

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Ełk. Uszkodził trzy zaparkowane samochody. Miał 2,5 promila alkoholu!
Nasi Partnerzy polecają