Wakacje 2023

Eska Summer City Olsztyn. 16. Warmińska Uczta Pierogowa w Biesowie [ZDJĘCIA]

2023-08-14 11:39

Ponad 60 tysięcy pierogów w 29. smakach przygotowano na Warmińską Ucztę Pierogową w Biesowie pod Biskupcem. W tym roku impreza, którą odwiedziło tysiące mieszkańców naszego regionu i turystów odbyła się po raz szesnasty. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć radiowej ekipy Eska Summer City. Jak wyglądało nasze spotkanie z Wami? Zobaczcie kolejną wakacyjną galerię zdjęć!

Uczta Pierogowa w Biesowie

- Zainteresowanie ucztą było bardzo duże - mówi Sołtys Biesowa Janusz Radziszewski. Każdego roku spotkanie przyciąga tysiące mieszkańców naszego regionu i turystów.

- Pierogi jak zawsze przygotowały okoliczne sołectwa oraz Zakład Aktywności Zawodowej w Biskupcu. Nie mogło także zabraknąć dobrej muzyki, a gwiazdą 16. Warmińskiej Uczty Pierogowej był Andrzej Rybiński – dodaje Radziszewski.

Baw się z ekipą Eska Summer City

Tegoroczne lato będzie niezapomniane dla wszystkich, którzy przyłączą się do naszej letniej akcji. Podpowiemy wam, jak spędzić wolny czas, co robić w swoim mieście i okolicach oraz jak korzystać z lata po całości!

ESKA Summer City to więcej, niż może wam się wydawać! Czekają na was liczne imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Odwiedzimy najlepsze miejscówki w Olsztynie i okolicy, by wspólnie z wami bawić się i świętować wakacje. Jeżeli chcecie na bieżąco śledzić miejscówki Eski Summer City, słuchajcie nas na 89,9 FM, śledźcie portal Eska Olsztyn i wpadajcie na fanpage Eska Olsztyn News!

Eska Summer City Olsztyn! Święto Pieczywa Rzemieślniczego

Quiz. Trujące, jadalne, niejadalne - sprawdź, czy dobrze rozpoznasz te grzyby

Pytanie 1 z 14
Pieprznik pomarańczowy jest...
pieprznik pomarańczowy
Źródło: Eska Summer City Olsztyn. Tak było na Warmińskiej Uczcie Pierogowej w Biesowie [ZDJĘCIA]