Wakacje 2023

Eska Summer City Olsztyn! Chcesz się porządnie wyspać? [ZDJĘCIA]

2023-08-17 20:20

Wakacje trwają w najlepsze! Jak zawsze w tym okresie nie może zabraknąć akcji Eska Summer City. Pomarańczowa ekipa odwiedza miejsca gdzie spędzacie wolny czas w Olsztynie oraz na Warmii i Mazurach. Sprawdzamy także gdzie robicie zakupy. Tym razem Materace i Łóżka MK Foam Olsztyn – Salon Firmowy FAT-Design przy ulicy Lubelskiej. Jak wyglądało nasze spotkanie z Wami? Zobaczcie kolejną wakacyjną galerię zdjęć!

Baw się z ekipą Eska Summer City

Tegoroczne lato będzie niezapomniane dla wszystkich, którzy przyłączą się do naszej letniej akcji. Podpowiemy wam, jak spędzić wolny czas, co robić w swoim mieście i okolicach oraz jak korzystać z lata po całości!

ESKA Summer City to więcej, niż może wam się wydawać! Czekają na was liczne imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Odwiedzimy najlepsze miejscówki w Olsztynie i okolicy, by wspólnie z wami bawić się i świętować wakacje. Jeżeli chcecie na bieżąco śledzić miejscówki Eski Summer City, słuchajcie nas na 89,9 FM, śledźcie portal Eska Olsztyn i wpadajcie na fanpage Eska Olsztyn News!

Eska Summer City Olsztyn! Święto Pieczywa Rzemieślniczego

Quiz dla prawdziwych grzybiarzy! Tylko znawcy mają 7/10

Pytanie 1 z 10
Jaki jest prawidłowy sposób zbierania grzybów?
Źródło: Eska Summer City Olsztyn! Chcesz się porządnie wyspać? [ZDJĘCIA]