Wakacje 2023

Eska Summer City Olsztyn. Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa [ZDJĘCIA]

2023-08-14 13:00

Wakacje trwają w najlepsze! Jak zawsze w tym okresie nie może zabraknąć akcji Eska Summer City. Pomarańczowa ekipa odwiedza miejsca, gdzie spędzacie wolny czas w Olsztynie oraz na Warmii i Mazurach. Tym razem pojawiliśmy się w Mrągowie nad jeziorem Czos. W tym pięknym miejscu znajduje się Hotel Mrągowo Resort&spa. Jak wyglądało nasze spotkanie z Wami? Zobaczcie galerię zdjęć!

To miejsce ma swój klimat!

- W Mrągowie jest wiele miejsc do wypoczynku i rekreacji – mówią wypoczywający w Hotelu Mrągowo Resort&spa.

- Do spacerów zachęca promenada wzdłuż jeziora Czos. Warto zatrzymać się na molo, poobserwować żaglówki pływające po jeziorze. Obowiązkowym punktem spaceru jest także festiwalowy amfiteatr. Dużo atrakcji mamy także w hotelu, a więc nudzić się nie można! - podkreślają turyści.

Baw się z ekipą Eska Summer City

Tegoroczne lato będzie niezapomniane dla wszystkich, którzy przyłączą się do naszej letniej akcji. Podpowiemy wam, jak spędzić wolny czas, co robić w swoim mieście i okolicach oraz jak korzystać z lata po całości!

ESKA Summer City to więcej, niż może wam się wydawać! Czekają na was liczne imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Odwiedzimy najlepsze miejscówki w Olsztynie i okolicy, by wspólnie z wami bawić się i świętować wakacje. Jeżeli chcecie na bieżąco śledzić miejscówki Eski Summer City, słuchajcie nas na 89,9 FM, śledźcie portal Eska Olsztyn i wpadajcie na fanpage Eska Olsztyn News!

Eska Summer City Olsztyn! Odlotowa jazda… Tor Kartingowy Kormoran

QUIZ. Warmia i Mazury w filmach. Wiele hitów polskiego kina powstało w naszym regionie!

Pytanie 1 z 7
Który z filmów Romana Polańskiego zrealizowano m.in. na wodach jezior Kisajno, Jagodne czy Śniardwy?
Źródło: Eska Summer City Olsztyn. Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa [ZDJĘCIA]