Olsztyńska strefa kibica

i

Autor: Andrzej Brzozowski Rodzinne kibicowanie w Olsztynie

Wydarzenia

Euro 2024. Olsztyn kibicuje w największej strefie w regionie

2024-06-21 13:51

Olsztyńscy kibice szykują się na mecz. Sporo z Was ma plany obejrzeć ten pojedynek w większym gronie i w biało czerwonej oprawie w Hali Urania czyli w największej Strefie Kibica w regionie. Mecz Polski z Austrią w 2. kolejce zmagań grupowych rozpocznie się w piątek 21 czerwca o 18.00, a strefa otwarta będzie otwarta od 17:00.

Strefa kibica Euro 2024 w Hali Urania w Olsztynie

Zbliżamy się do drugiego meczu polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Hala Urania ponownie czeka na kibiców z mocą dodatkowych atrakcji w największej Strefie Kibica w regionie.

Pierwsza Strefa Kibica cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Olsztyna, którzy licznie przybyli do Hali Urania. Ponad 3500 osób na Arenie Główniej po raz kolejny będzie miało możliwość na żywo dopingować polskich piłkarzy, oglądając ich mecze na czterech 20-metrowych ekranach LED, zapewniających doskonałą widoczność.

- Naszym celem było stworzenie atmosfery wspólnoty i radości z oglądania meczu, co potęguje emocje związane z wydarzeniem sportowym - mówi Katarzyna Wasilewska, Kierownik ds. Sprzedaży, Marketingu i Promocji w Spółce Hala Olsztyn. - Cieszy nas fakt, że udało się to osiągnąć oraz stworzyć prawdziwie rodzinne wydarzenie, podczas którego najmłodsi mogą skorzystać z animacji, a rodzice oglądać zmagania Reprezentacji Polski prosto z trybun największego obiektu rekreacyjno-sportowego w regionie – dodaje Wasilewska.

Stwórzmy niesamowitą atmosferę w Hali Urania i dopingujmy naszą drużynę do zwycięstwa!

Strefa Kibica w Hali Urania będzie dostępna dla kibiców 21 oraz 25 czerwca, w dni meczowe polskiej reprezentacji. Bramy otwierane będą godzinę przed rozpoczęciem meczu, a zamykane godzinę po ostatnim gwizdku, tak aby każdy mógł skorzystać ze wszystkich przygotowanych atrakcji i miło spędzić czas w gronie znajomych.

Ponownie organizatorzy wraz z partnerami przygotowali liczne konkursy z cennymi nagrodami, strefę gastronomiczną na płycie głównej, strefę sportowych aut dla fanów motoryzacji oraz sektor piłkarski, w którym będzie można podyskutować z sędziami, profesjonalnymi piłkarzami i wziąć udział w konkursach oraz animacjach. Na najmłodszych czekać będzie Strefa Kids, w której animatorzy będą malować buźki, prowadzić gry i warsztaty. Dla spragnionych ruchu, trenerzy piłkarscy przygotowali aktywne zajęcia i zabawy z piłką.

Bilety – Olsztyńska Strefa Kibica

Cena biletu: 15 zł. Sprzedaż biletów odbywa się przez biletserwis.pl lub stacjonarnie w recepcji wejścia B1 Hali Urania. Dzieci do lat 3 wchodzą bezpłatnie. Wejście na obiekt będzie możliwe godzinę przed rozpoczęciem meczów.

Terminy wydarzeń:

  • 21 czerwca 2024 (piątek) godz. 18:00 POLSKA – AUSTRIA
  • 25 czerwca 2024 (wtorek) godz. 18:00 POLSKA – FRANCJA
Posłuchaj: Strefa kibica Euro 2024 w Hali Urania. Mecz Polska-Holandia. Relacja Andrzeja Brzozowskiego.
Euro 2024. Tysiące fanów piłki nożnej w Strefie Kibica w hali Urania

Jak dobrze znasz atrakcje Warmii i Mazur? My podajemy krótki opis, ty odpowiedź [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Dawna kwatera Adolfa Hitlera na Mazurach, gdzie doszło do zamachu na jego życie. Jest to:
Źródło: Euro 2024. Mecz Polska - Austria. Olsztyn kibicuje w największej strefie w regionie