Giżycko. Wszedł na zamarznięte jezioro. Lód się pod nim załamał. WSTRZĄSAJĄCE NAGRANIE!

i

Autor: Facebook: Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Giżycko. Wszedł na zamarznięte jezioro. Lód się pod nim załamał. WSTRZĄSAJĄCE NAGRANIE!

Giżycko. Wszedł na zamarznięte jezioro. Lód się pod nim załamał. WSTRZĄSAJĄCE NAGRANIE!

2022-01-12 10:50

Niezwykle niebezpieczna sytuacja miała miejsce w minioną niedzielę (9 stycznia) na jeziorze Niegocin w Giżycku. Kamery zainstalowane w mazurskim porcie zarejestrowały moment, w którym pod mężczyzną załamuje się lód. Cudem nie doszło do tragedii.

Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe ostrzega przed wchodzeniem na zamarznięte akweny. Jako przestrogę opublikowało na swoim profilu na Facebooku nagranie mrożące krew w żyłach. Widać na nim, jak mężczyzna wchodzi na zamarznięte jezioro Niegocin w Giżycku. W pewnym momencie lód się pod nim załamuje, a mężczyzna wpada do wody. Tym razem na szczęście nie doszło do tragedii, choć niewiele brakowało.

- Do wypadku doszło niedaleko stacji MOPR. Mogło się to skończyć tragicznie - poinformował w rozmowie z tvnmeteo.pl Jarosław Sroka, szef bazy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Giżycku. Dodał, że mężczyzna prawdopodobnie był młody i wysportowany, dlatego udało mu się samodzielnie wydostać. - Na czworakach doczołgał się do brzegu - relacjonował w rozmowie z portalem.

Ze złości chciał kopnąć w busa. Przejechało go inne auto

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Giżycko. Wszedł na zamarznięte jezioro. Lód się pod nim załamał. WSTRZĄSAJĄCE NAGRANIE!