Gołdap: Kierowca dostał epilepsji w czasie jazdy. Mężczyźnie pomogli funkcjonariusze

Gołdap: Kierowca dostał epilepsji w czasie jazdy. Mężczyźnie pomogli funkcjonariusze
Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Gołdap: Kierowca dostał epilepsji w czasie jazdy. Mężczyźnie pomogli funkcjonariusze

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce na skrzyżowaniu ulic Paderewskiego i Placu Zwycięstwa w Gołdapi. Policjanci zauważyli jadący przed nimi pojazd, który gwałtownie zatrzymał się przed skrzyżowaniem. Okazało się, że kierowca audi dostał ataku epilepsji. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli z pomocą.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek (15 kwietnia) przed godziną 19.00 na skrzyżowaniu ulic Paderewskiego i Pl. Zwycięstwa w Gołdapi. Policjanci wraz ze strażą graniczną patrolowali ulice miasta. Wtedy zauważyli jadący przed nimi pojazd marki audi, który gwałtownie zatrzymał się przed skrzyżowaniem. Okazało się, że kierowca dostał ataku epilepsji.

- Na szczęście pasażerka pojazdu widząc, że kierowca traci przytomność, dała radę unieruchomić pojazd. Funkcjonariusze natychmiast udzielili pierwszej pomocy młodemu mężczyźnie i wezwali zespół ratownictwa medycznego. Dzięki skutecznej reakcji pasażerki oraz funkcjonariuszy nikt nie doznał poważnych obrażeń. - informuje gołdapska policja.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z Twojego miasta i okolicy

Raport z anteny 16.04, godz.10
Sonda
Koronawirus. Czy wierzysz w powrót do normalności od jesieni 2021 roku?
Źródło: Gołdap: Kierowca dostał epilepsji w czasie jazdy. Mężczyźnie pomogli funkcjonariusze
Nasi Partnerzy polecają