Nastolatek skakał do wody na... HULAJNODZE. Niebawem stanie przed sądem

i

Autor: Unsplash - zdjęcie ilustracyjne Iława. Nastolatek skakał do wody na... HULAJNODZE. Niebawem stanie przed sądem

Szczyt głupoty! Nastolatek skakał do wody na... HULAJNODZE. Niebawem stanie przed sądem

2021-06-22 15:00

Bezmyślną zabawą mógł doprowadzić do tragedii. W Iławie 14-letni chłopiec skakał do wody... na metalowej hulajnodze. Na miejsce została wezwana policja. Nastolatek ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania wkrótce będzie tłumaczył się przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Z powodu upalnej pogody jeziora są oblegane. Nie wszyscy jednak potrafią zachować się nad wodą odpowiedzialnie. Tak było w przypadku 14-letniego mieszkańca Iławy, który do wody skakał na metalowej hulajnodze. Gdyby nie interwencja policji, mogłoby to skończyć się tragicznie. Nastolatek stwarzał ogromne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych osób korzystających z kąpieliska.

- Policjanci na miejsce interwencji wezwali mamę mieszkańca Iławy i sporządzili dokumentację z interwencji. 14-latek ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania w najbliższym czasie będzie tłumaczył się przed sądem rodzinnym i nieletnich - informuje biuro prasowej iławskiej policji.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Raport z anteny 22.06, godz.10

Chcesz coś napisać na ten temat? Chętnie poznamy Twoją opinię! Podziel się nią z nami w komentarzu niżej!

Źródło: Szczyt głupoty! Nastolatek skakał do wody na... HULAJNODZE. Niebawem stanie przed sądem