ImprEskowa piguła. Co będzie działo się w Olsztynie i okolicy w najbliższych dniach?

i

Autor: Pixabay.com

rozrywka

ImprEskowa piguła. Co będzie działo się w Olsztynie i okolicy w najbliższych dniach? [LISTA]

2023-08-09 11:32

Macie ochotę wyjść na miasto, ale brakuje wam pomysłu, co moglibyście robić? W Olsztynie i okolicy dzieje się więcej, niż mogliście się tego spodziewać! Zebraliśmy dla was wszystkie najciekawsze propozycje na najbliższy tydzień. Klubowe, koncertowe, sportowe i wiele, wiele więcej. Szczegóły poniżej.

Klubowo:

Fuego Infernal – Weekendowo (11 i 12 sierpnia) klubowe granie pod hasłem „Fuego Vibe Night”. Podczas tej dwudniowej imprezy usłyszycie największe dyskotekowe hity. A już w poniedziałek (14 sierpnia) do Fuego zawita Marcin „Czersky” Czerwiński – twórca takich hitów jak: „Brokat” czy „California”.

American Party Club (Hookah) – W czwartek (10 sierpnia) wystartuje olsztyński „Project X”. Podczas tej imprezy za konsolą zasiądą: DJ Set oraz DJ So Sticky. W piątek i sobotę (11 i 12 sierpnia) natomiast „Festiwalowe Afterparty”.

Miejska Beach Bar – W czwartek (10 sierpnia) za konsolą zasiądzie DJ Bolo.

Piątkowo (11 sierpnia) będziecie bawić się razem z Kartonem (do 22:00) oraz z Pony & Mabu (od 22:00) w ramach imprezy „Miejska by Night”.

Podczas soboty (12 sierpnia) o dobre nastroje na parkiecie zadbają: Boston (do 22:00) oraz Vibe & Noz (od 22:00).

W niedzielę (13 sierpnia) natomiast pojawi się niezawodne trio DJskie: Bolo, Boston oraz Freek. Przechodzimy do nowego tygodnia – w poniedziałek (14 sierpnia) rozgrzewa parkiet Boston, a we wtorek (15 sierpnia) stery przejmuje Freek.

Nowe premiery kinowe (od 11 sierpnia):

Demeter: Przebudzenie zła (horror) - To miał być kolejny zwyczajny rejs. Morze było spokojne, prognozy nie zapowiadały sztormu. Gdy szkuner „Demeter” odbił od nabrzeża, nikt z załogi nie wiedział, że w jednej z dwudziestu czterech nieoznakowanych skrzyń znajdujących się na pokładzie, kryje się zło. Zapadł zmrok, a statek był na pełnym morzu, gdy odkryto pierwszą ofiarę. Wołanie o pomoc nie miało już sensu, a walka o przetrwanie okazała się boleśnie nierówna. Każda kolejna noc przynosiła śmierć, a istota będąca jej sprawcą pozostawała nieuchwytna. Im bliżej było do londyńskiego portu, tym bardziej oczywisty stawał się fakt, że najgorsze dopiero nadchodzi.

Gran Turismo (dramat, akcja, przygodowy) - Film jest oparty na prawdziwej historii Janna Mardenborougha. Jann to nastoletni gracz Gran Turismo, który dzięki swoim umiejętnościom wygrał serię konkursów Nissana, aby stać się prawdziwym profesjonalnym kierowcą wyścigowym.

Kicia Kocia na pikniku (animacja) - Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Kicia Kocia znajdzie odpowiedź na wszystko!

Kulturalnie:

Już w najbliższą sobotę (12 sierpnia) w Biesowie w gminie Biskupiec odbędzie się w kolejnej odsłonie Warmińska Uczta Pierogowa. Na miejscu będziecie mogli posmakować pierogów w 28 najróżniejszych wydaniach – zarówno na słodko i słono. Wydarzenie wystartuje o godzinie 14:00, a my eskowo pojawimy się na miejscu. Koniecznie podejdźcie pogadać i zrobić sobie zdjęcie.

16. Warmińska Uczta Pierogowa w Biesowie

i

Autor: CKTiS w Biskupcu
Źródło: ImprEskowa piguła. Co będzie działo się w Olsztynie i okolicy w najbliższych dniach? [LISTA]