Kortowiada 2019 - fotorelacja

i

Autor: Konrad Welenc

Kortowiada 2021 jednak Z PUBLICZNOŚCIĄ! Jak będzie można zdobyć bilety?

2021-05-28 10:04

Kortowiada 2021 odbędzie się z publicznością! Fantastyczną wiadomość przekazała w czwartek (27 maja) Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM. W juwenaliach wezmą udział jednak TYLKO studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Jak będzie można zdobyć bilety? O szczegółach piszemy w artykule poniżej.

W związku z luzowaniem obostrzeń WRACAJĄ KONCERTY! A co za tym idzie, tegoroczna Kortowiada zaplanowana na 5 czerwca odbędzie się z udziałem publiczności - oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego. - Pamiętajmy, że bezpieczeństwo to podstawa. Podczas koncertów konieczne będzie m.in. zachowanie odległości między uczestnikami zabawy oraz zasłanianie ust i nosa. Oprócz tego przygotowaliśmy specjalne regulaminy, procedury oraz oświadczenia, żeby o Was zadbać! - informuje UWM.

Kortowiada 2021 - bilety, liczba osób

Pod sceną będzie mogło bawić się do 250 studentów z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. By sprawiedliwości stało się zadość, Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego zdecydowała o zorganizowaniu konkursów, w których wygraną będą bilety. Konkursy startują już w sobotę (29 maja) od godziny 9.00. Na studentów czeka dziesięć konkursów, w każdym do wygrania dziesięć podwójnych wejściówek na Kortowiadę 2021.

Raport z Anteny 27.05
Posłuchaj: o publiczności na Kortowiadzie 2021 z Kubą Stefaniakiem z samorządu studenckiego rozmawia Anita Zalewska

Kortowiada 2021 - jacy artyści wystąpią na scenie?

Pierwszy artysta, który wystąpi podczas tegorocznej Kortowiady, został już ogłoszony. - Na naszej scenie wystąpi dla Was zespół Enej – mówi Kuba Stefaniak, rzecznik RUSS UWM, i zapowiada, że na tym nie koniec muzycznych niespodzianek na juwenalia. Kolejne gwiazdy poznamy wkrótce.

Źródło: Kortowiada 2021 jednak Z PUBLICZNOŚCIĄ! Jak będzie można zdobyć bilety?