Kortowiada scena 2023

i

Autor: Andrzej Brzozowski Kortowiada 2023

KORTOWIADA

Kortowiada 2024. Ujawniamy drugą gwiazdę olsztyńskich juwenaliów!

2023-10-24 12:00

Kilkunastu polskich artystów wystąpi podczas 63 edycji olsztyńskich juwenaliów. Wiemy już, że w przyszłym roku zobaczymy i usłyszymy zespół Wilki. Teraz zgodnie z obietnicą organizatorzy odsłaniają kolejną gwiazdę, która pojawi się na scenie głównej Plaży Kortowskiej. Ta wokalistka po raz pierwszy wystąpi na Kortowiadzie!

Margaret pojawi się na kortowiadowej scenie

To wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, a jednocześnie jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Ma na swoim koncie 5 studyjnych albumów, 2 z nich pokryły się platyną. Jest także laureatką wielu branżowych nagród. W 2021 roku przeszła artystyczną metamorfozę, która szła w parze ze zmianami na polu biznesowym. Zerwała wszelkie dotychczasowe kontrakty i stworzyła własny songwritersko-producencki team oraz skupiła się na wspieraniu młodych talentów. W 2023 roku obchodzi jubileusz 10-lecia pracy twórczej. Ostatni singiel Margaret, „Tańcz głupia”, zapowiada nowy popowy album artystki, który ukaże się w pierwszej połowie 2024 roku.

Zgodnie z obietnicą organizatorzy będą odsłaniać kolejne karty i informować o artystach, których występy uświetnią Kortowiadę 2024 co 2 tygodnie, tradycyjnie we wtorki o 12:00.

Bilety, karnety na olsztyńskie juwenalia

Obecnie dostępna jest I pula karnetów, które upoważniają do uczestnictwa w koncertach na Plaży Kortowskiej i można je nabyć poprzez platformę Going. oraz Empik Bilety, pod adresem www.bilety.kortowiada.pl.

Kortowiadę 2024 poleca Radio Eska i Radio Eska Rock

Kortowiada 2024  Margaret

i

Autor: Kortowiada

Kortowiada 2023. Uczestnicy Parady Wydziałów zachwycili kolorowymi strojami [ZDJĘCIA]

Kortowiada 2023. Drugi dzień juwenaliów przyciągnął tłumy
Źródło: Kortowiada 2024. Ujawniamy drugą gwiazdę olsztyńskich juwenaliów!