Kortowiada scena 2023

i

Autor: Andrzej Brzozowski Kortowiada 2023

KORTOWIADA 2024

Kortowiada 2024. Vito Bambino wystąpi na Plaży Kortowskiej

2024-04-23 12:00

Kortowiada to festiwal, podczas którego bawią się nie tylko świętujący studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, ale także mieszkańcy miasta i regionu czy miłośnicy Olsztyńskich Juwenaliów przyjeżdżający specjalnie na tę okazję z całej Polski. Zaledwie miesiąc dzieli nas od kolejnej, 63. już edycji tego wyjątkowego święta. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 22-25 maja.

Od jesieni organizatorzy dzielą się gorącymi informacjami na temat przygotowanych atrakcji i wyczekiwanych koncertów. Line-up nadchodzącej Kortowiady 2024 wyglądaimponująco: na jednej scenie wystąpią legendy polskiej muzyki, wiele utalentowanych wokalistek i wokalistów, nietuzinkowe zespoły i znani raperzy.

Vito Bambino wystąpi na Plaży Kortowskiej!

Jeden z najbardziej znanych obecnie wokalistów w Polsce, związany także z zespołem Bitamina. Za sprawą wyjątkowego głosu i osobowości jego popularność nieustannie rośnie, co przekłada się także na ilość wyjątkowych współprac – w ostatnich latach można było go usłyszeć w towarzystwie Sanah, Igo, Mroza, Dawida Podsiadło czy Darii Zawiałow. Jako solowy artysta wydał już dwa albumy – „Poczekalnię” oraz pokrytą już złotem „Pracownię”. Vito Bambino wystąpił podczas Kortowiady 2022, kiedy to czarował publiczność zgromadzoną na Plaży Kortowskiej – mamy nadzieję na powtórkę!

Organizatorzy przygotowali wiele kortowiadowych atrakcji

Kortowiada to jednak święto studentów, które zapewnia im także szereg innych atrakcji i wydarzeń, dzięki którym uczestnicy mogą się integrować i świetnie bawić. W tym roku będą mieli okazję m.in. zagrać w bingo, obejrzeć film pod chmurką czy nawet... wziąć udział w weselu! Informacje na temat wspomnianego Kortowskiego Bingo, Kina Plenerowego czy Wielkiego Kortowskiego Wesela i innych planowanych wydarzeń znaleźć można na oficjalnej stronie imprezy: www.kortowiada.pl w zakładce WYDARZENIA.

Ostatnia szansa na zakup karnetu z III puli

Nadal można nabyć karnet upoważniający do wstępu na Plażę Kortowską, gdzie zlokalizowana będzie Scena Główna. Do końca kwietnia w sprzedaży są karnety z III puli. W kolejnej dostępne będą także bilety jednodniowe. Jak informują ponadto organizatorzy, na początku maja opublikowany zostanie szczegółowy line-up imprezy, a w sprzedaży pojawią się bilety jednodniowe. Uczestnictwo w wydarzeniach towarzyszących nie wymaga posiadania karnetu.

Kortowiada 2024 Vito Bambino

i

Autor: Kortowiada
Kortowiada 2023. Kolorowa Parada Wydziałów przeszła ulicami Olsztyna
Źródło: Kortowiada coraz bliżej. Poznaliśmy kolejną gwiazdę. Na Plaży Kortowskiej wystąpi Vito Bambino