Król Olsztyńskiego Flatu i Best Trick, czyli SKATE OLN 21. Zobacz relację! [ZDJĘCIA]

2021-09-27 14:42 aka

Takiego widowiska w Olsztynie dawno nie było! W sobotę na Jarotach odbyły się zawody deskorolkowe SKATE OLN 21. Skejci nie zawiedli, a nowy streetowy skatepark okazał się nie tylko trafioną inwestycją, ale i znakomitą areną zmagań.

S.K.A.T.E. OLN 21 – zawody deskorolkowe Olsztyn

W Olsztynie odbyły się zawody deskorolkowe, które zgromadziły kilkudziesięciu zawodników z Warmii i Mazur. Miejscem zmagań był oddany niedawno do użytku Skatepark Jaroty przy Herdera.

„Prawdziwe święto deskorolki”- tak sobotnie zawody określił Piotr Bauman, prezes Stowarzyszenie Sportowe Warmia Riders. - To piękny nowy park, pogoda była niepewna, ale wszystko nam się udało. Była kapitalna muzyka, była z nami Eska. Do udziału w dwóch konkurencjach Game of S.K.A.T.E oraz Best Trick zgłosiło się łącznie 28. uczestników, praktycznie z całej Warmii i Mazur, Zaprezentowali bardzo wysoki poziom, finał to crème de la crème, widowisko sztos!

Posłuchaj: z uczestnikami i organizatorem zawodow rozmawiała Patrycja Murzyn

Doskonałe widowisko, świetni ludzie oraz fantastyczna atmosfera sprawiły, że było to wydarzenie przyciągające uwagę nie tylko fanów jazdy na desce.

Tytuł „Króla Olsztyńskiego Flatu” zdobył Maciej Dyrwal, miejsce na podium zajęli także kolejno Maciej Olszewski oraz Robert Rudkowski zaś najlepszym trikiem popisał się Kacper Mołocha.

Organizatorami tego wydarzenia było Stowarzyszenie Sportowe Warmia Riders oraz MZPITU i Olsztyn Aktywnie.

Quiz. Owoc czy warzywo? Dzieci znają odpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
Papryka to:

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Źródło: Król Olsztyńskiego Flatu i Best Trick, czyli SKATE OLN 21. Zobacz relację! [ZDJĘCIA, WIDEO]
Nasi Partnerzy polecają