Mieszkańcy osiedla Mazurskiego się ucieszą! Wraca wjazd w Augustowską od strony Wyszyńskiego. Od kiedy?

i

Autor: Unsplash/ mapa UM Olsztyn Mieszkańcy osiedla Mazurskiego się ucieszą! Wraca wjazd w Augustowską od strony Wyszyńskiego. Od kiedy?

Mieszkańcy osiedla Mazurskiego się ucieszą! Wraca wjazd w Augustowską. Od kiedy?

2022-02-16 10:28

Ważna informacja dla mieszkańców osiedla Mazurskiego! Od najbliższego poniedziałku (21 lutego) wykonawca II linii tramwajowej przywróci wjazd w ul. Augustowską od strony ul. Wyszyńskiego.

W związku z tym możemy spodziewać się zmian na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego - Augustowska - Żołnierska. Zostanie tam utworzone rondo, które umożliwi ruch dwukierunkowy ulicą Wyszyńskiego oraz komunikację z osiedlem Mazurskim poprzez ul. Augustowską.

Uwaga piesi: w rejonie ronda zmieni się przebieg ciągów pieszych i pieszo-rowerowych. Nie zmieni się lokalizacja przystanków komunikacji miejskiej.

Wlot w ul. Żołnierską pozostanie nadal zamknięty, więc dojazd nadal będzie możliwy tylko od ul. Parkingowej i ul. Dworcowej.

Dachowanie na al. Wojska Polskiego w Olsztynie
Mapa Wyszyńskiego - Augustowska

i

Autor: UM Olsztyn

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Mieszkańcy osiedla Mazurskiego się ucieszą! Wraca wjazd w Augustowską. Od kiedy?