Muszaki. Tragiczny wypadek podczas pracy. Mężczyzna został wciągnięty przez mieszalnik

Muszaki. Tragiczny wypadek podczas pracy. Mężczyzna wciągnięty przez mieszalnik
Autor: KPP Nidzica Muszaki. Tragiczny wypadek podczas pracy. Mężczyzna wciągnięty przez mieszalnik

Makabryczny wypadek podczas pracy w miejscowości Muszaki pod Nidzicą. Na terenie zaplecza budowlanego wytwórni mieszanki betonowej 52-letniego mężczyznę wciągnął mieszalnik. Z ciężkimi obrażeniami nóg został przetransportowany do szpitala w Olsztynie przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Do tego poważnego wypadku doszło w minioną sobotę (14 sierpnia) około godziny 9.00 w Muszakach na terenie zaplecza budowlanego wytwórni mieszanki betonowej. - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że podczas próby wymiany łopat w mieszalniku mobilnego węzła do sporządzania mieszanek na zimno przez 52-letniego operatora miksera kruszywa, w nieznanych na obecną chwilę okolicznościach doszło do uruchomienia napędu mechanizmu mieszającego, co skutkowało wciągnięciem, a następnie zakleszczeniem nóg mężczyzny - informuje st. sierż. Alicja Pepłowska, oficer prasowa nidzickiej policji.

Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami kończyn dolnych został przetransportowany do szpitala w Olsztynie przez zadysponowane na miejsce Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Pracujący na miejscu wypadku policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej zabezpieczyli maszynę, powiadomili Państwową Inspekcję Pracy oraz prokuratora. Teraz funkcjonariusze szczegółowo będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Eska Summer City Olsztyn - Ukiel Beach Rugby Cup 2021

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Muszaki. Tragiczny wypadek podczas pracy. Mężczyzna został wciągnięty przez mieszalnik
Nasi Partnerzy polecają