Nowi funkcjonariusze w warmińsko-mazurskiej straży granicznej. Złożyli uroczyste ślubowanie

i

Autor: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

Nowi funkcjonariusze w warmińsko-mazurskiej straży granicznej. Złożyli uroczyste ślubowanie

2022-01-10 9:20

W szeregi Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej wstąpiło dwunastu nowych funkcjonariuszy. Uroczyste ślubowanie odbyło się przed świętem Trzech Króli, 5 stycznia. Po odbytym szkoleniu będą pełnić służbę w ochronie granicy Rzeczypospolitej Polskiej z Federacją Rosyjską.

Ślubowanie dwunastu nowych funkcjonariuszy odbyło się w komendzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. W asyście pocztu sztandarowego Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej funkcjonariusze wypowiedzieli słowa roty. Ślubowanie przyjął Komendant W-MOSG gen. bryg. SG Robert Inglot.

Kierując słowa do ślubujących Komendant życzył im, by słowa roty ślubowania i zasad etyki funkcjonariusza Straży Granicznej zapadły głęboko w ich serca, stając się drogowskazem przez całe ich przyszłe życie.

Nowi funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego OSG po ukończeniu szkolenia, będą pełnić służbę w ochronie granicy Rzeczypospolitej Polskiej z Federacją Rosyjską.

Teść strzelał do Antka Królikowskiego! Szokujące nagranie

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Nowi funkcjonariusze w warmińsko-mazurskiej straży granicznej. Złożyli uroczyste ślubowanie