Nowy 1000 Lakes Dance Cup. Ogólnopolski turniej tańca już w weekend [AUDIO]

2021-06-11 13:30

Powraca turniej tańca O Puchar Krainy Tysiąca Jezior. VIII edycja 1000 Lakes Dance Cup odbędzie się w nadchodzący weekend. Zmienia się formuła i adres wydarzenia. Tancerze tym razem będą rywalizować w Biskupcu, a taneczne potyczki będzie można śledzić online.

Prezenterzy Radia ESKA przewidują wynik meczu Polska - Słowacja. Kto wygra mecz?!

1000 Lakes Dance Cup – ogólnopolski turniej tańca z Olsztyna powraca. Tym razem na scenie w Centrum Kultury Turystyki i Sportu w Biskupcu, przez dwa dni zmierzy się 700 tancerzy.

Warszawa, Pruszcz Gdański, Gdańsk, Węgorzewo, Olsztyn, Korsze, Kwidzyn, Legionowo, Białystok, Elbląg, Pruszków, Kościerzyna, Działdowo zmierzą się w tegorocznych konfrontacjach. Pomimo pandemii choreografowie z tych miast potrafili podtrzymać płomień tancerzy i przygotowali zespoły, które będziecie mogli obejrzeć podczas streamingu. Zapraszam na transmisję 1000 Lakes Dance Cup 12 i 13 czerwca w super jakości na stronie Monstars pl. Tym razem widzimy się na nowoczesnej scenie w Biskupcu – mówi organizatorka wydarzenia Katarzyna Dembowska.

Posłuchaj: turniej 1000 Lakes Dance Cup zapowiada organizatorka Katarzyna Dembowska

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?

Sędziować będą Martyna Kapral, Ola Frydrych i Patryk Zamojski. Co ciekawe, tym razem zobaczymy także taneczne pokazy jurorów. Do współzawodnictwa staną:

- Formacje : Hip-Hop/HH LA Style; Jazz i Modern Jazz oraz formy tańca współczesnego oraz inne formy tańca

- Miniformacje Hip Hop

- Duety: Hip-Hop/HH LA Style

- Tancerze solo: Hip-Hop/HH LA Style

Wszystkie style dzielą się na kategorie wiekowe- do 11 lat, 12-15 lat, 16 .

VIII edycja Turnieju o Puchar Krainy 1000 Jezior 12-13 czerwca , to będzie turniej na żywo z transmisja oline live! Wydarzenia poleca eska.

Źródło: Nowy 1000 Lakes Dance Cup. Ogólnopolski turniej tańca już w weekend [AUDIO]