O mały włos od tragedii! Wyniósł z domu wielorodzinnego PALĄCĄ SIĘ BUTLĘ Z GAZEM

i

Autor: Unsplash - zdjęcie ilustracyjne Bartoszyce. Wyniósł z mieszkania palącą się butlę z gazem

O mały włos od tragedii! Wyniósł z domu wielorodzinnego PALĄCĄ SIĘ BUTLĘ Z GAZEM

2021-12-08 12:41

Mężczyzna wyniósł z wielorodzinnego domu palącą się butlę z gazem. 56-latek doznał poparzenia twarzy i rąk, jednak nie zgodził się na hospitalizację. W organizmie miał prawie promil alkoholu. O szczegółach zdarzenia przeczytasz w artykule poniżej.

Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek (7 grudnia) w jednej z miejscowości w gminie Bartoszyce. Według zgłoszenia, które otrzymała policja, w wielorodzinnym domu miało dojść do wybuchu butli z gazem. — Policjanci ustalili, że 56-latek chciał gotować posiłek na kuchence gazowej, jak podpalał palnik wybuchł pożar. Wstępne ustalenia wskazują na to, że wybuchł gaz nagromadzony w przewodzie reduktora butli. 56 – latek chwycił za palącą się i butlę i wyniósł ją z mieszkania na podwórze. Szczęśliwie nie doszło do kolejnego wybuchu — poinformował zespół prasowy bartoszyckiej policji.

56-latek doznał poparzenia twarzy i rąk, jednak nie zgodził się na hospitalizację. Mężczyzna miał prawie promil alkoholu w organizmie. Pozostałe 6 osób, które w czasie wybuchu były w mieszkaniach, nie doznały obrażeń ciała. Uszkodzeniu uległy wszystkie drzwi w wielorodzinnym domu.

Sedno Sprawy - Tomasz Latos

Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania bezpośredniego niebezpieczeństwa, które mogło zagrozić życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach poprzez zastosowania nieszczelnej instalacji butli gazowej podłączonej do kuchenki gazowej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: O mały włos od tragedii! Wyniósł z domu wielorodzinnego PALĄCĄ SIĘ BUTLĘ Z GAZEM