O włos od tragedii! Wielkie drzewo spadło na samochód. Kobieta przeżyła, bo zrobiła coś niesamowitego [FOTO]

2022-02-21 13:35

Potężne wichury przeszły nad Polską w miniony weekend. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło m.in. w miejscowości Siniec w gminie Srokowo. Na samochód osobowy przewróciło się ogromne drzewo. Kierująca nie odniosła poważniejszych obrażeń, bo zdążyła zareagować. W jaki sposób? Szczegóły w artykule.

O ogromnym szczęściu może mówić kierująca samochodem osobowym marki Lexus, na który przewróciło się sporych rozmiarów drzewo. Do niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę (19 lutego) po godzinie 15.00 w miejscowości Siniec w gminie Srokowo.

— Będący na miejscu policjanci ustalili, że na samochód marki Lexus, którym kierowała 23-letnia mieszkanka powiatu węgorzewskiego przewróciło się przydrożne drzewo. Kierująca zdążyła położyć się na siedzenia i dzięki tej reakcji nie odniosła poważniejszych obrażeń i o własnych siłach wydostała się z pojazdu — informuje kętrzyńska policja.

Funkcjonariusze z uwagi na powstałe uszkodzenia pojazdu zatrzymali dowód rejestracyjny.  

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: O włos od tragedii! Wielkie drzewo spadło na samochód. Kobieta przeżyła, bo zrobiła coś niesamowitego [FOTO]