Olecko. Awanturował się ze schowanymi w bieliźnie narkotykami. Grozi mu do 3 lat więzienia

2022-01-10 14:40 agada
Olecko. Awanturował się ze schowanymi w bieliźnie narkotykami. Grozi mu do 3 lat więzienia
Autor: pixabay.com Olecko. Awanturował się ze schowanymi w bieliźnie narkotykami. Grozi mu do 3 lat więzienia

Mieszkaniec Olecka, będąc pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury. Z uwagi na swój stan i zachowanie został zatrzymany przez policję. Wówczas wyszło na jaw, że w bieliźnie schowane ma narkotyki. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek 7 stycznia w jednym z bloków w Olecku. Policja otrzymała zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, zastali tam 23-latka spożywającego alkohol. Mężczyzna był agresywny i nie reagował na wydawane polecenia.

— Z uwagi na jego stan i zachowanie został zatrzymany. Zanim jednak został osadzony, funkcjonariusze dokładnie sprawdzili co ma przy sobie. W trakcie przeszukania ujawnili ukryte w bieliźnie woreczki z białym proszkiem — poinformował zespół prasowy oleckiej policji.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu nie tylko został ukarany mandatem za swoje zachowanie, ale również grozi mu odpowiedzialność karna za posiadanie narkotyków - do 3 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Latająca przyczepa za audi. Wszystko nagrała kamera radiowozu
Źródło: Olecko. Awanturował się ze schowanymi w bieliźnie narkotykami. Grozi mu do 3 lat więzienia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany