Olecko. Nastolatek zagapił się w telefon i wjechał rowerem w słup. Zabrało go pogotowie

Olecko. Nastolatek zagapił się w telefon i wjechał rowerem w słup
Autor: pixabay.com/ zdjęcie ilustracyjne Olecko. Nastolatek zagapił się w telefon i wjechał rowerem w słup

Chociaż wydawać by się mogło, że takie sceny można zobaczyć jedynie podczas oglądania dobrej komedii, tym razem nie był to filmowy scenariusz. Niecodzienne zdarzenie miało miejsce na Alei Zwycięstwa w Olecku. Pewien 11-letni chłopak podczas jazdy chodnikiem zagapił się na telefon zamocowany na kierownicy roweru, w wyniku czego uderzył w słup oświetleniowy. Z urazem ucha trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę (18 sierpnia) na Alei Zwycięstwa w Olecku. Pewien 11-letni chłopak podczas jazdy chodnikiem swoją uwagę skupił na telefonie zamocowanym na kierownicy roweru, w wyniku czego uderzył w słup oświetleniowy. Niestety nie obeszło się bez obrażeń. Nastolatek z urazem ucha został przewieziony do szpitala.

- Mając na względzie własne i innych bezpieczeństwo, kierownicę powinniśmy trzymać obiema rękami. Chcąc skorzystać z telefonu, zatrzymajmy się w bezpiecznym miejscu i zejdźmy z roweru, a jeżeli jest to możliwe, to po prostu użyjmy telefonu dopiero po dotarciu do celu - apeluje olecka policja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Eska Summer City Olsztyn - Mazurek Premium Cars Olsztyn
Źródło: Olecko. Nastolatek zagapił się w telefon i wjechał rowerem w słup. Zabrało go pogotowie
Nasi Partnerzy polecają