Olsztyn. 72-letni kierowca osobówki wymusił pierwszeństwo przejazdu tramwajowi. Doszło do zderzenia

i

Autor: KMP Olsztyn Olsztyn. 72-letni kierowca osobówki wymusił pierwszeństwo przejazdu tramwajowi. Doszło do zderzenia

Olsztyn. 72-letni kierowca osobówki wymusił pierwszeństwo przejazdu tramwajowi. Doszło do zderzenia

2021-11-18 10:12

Niebezpieczne zdarzenie drogowe w rejonie torowiska przy ul. Tuwima w Olsztynie. Zderzył się tam samochód osobowy z tramwajem. Według ustaleń policji, 72-letni kierowca osobówki miał wymusić pierwszeństwo przejazdu. Szczegóły poniżej.

Do zdarzenia doszło w czwartek (18 listopada) o godzinie 7.45 w rejonie torowiska przy ul. Tuwima w Olsztynie. Samochód osobowy zderzył się z tramwajem. — Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że osobą odpowiedzialną za tę sytuację jest 72-letni kierowca osobowego forda, który skręcając z ul. Tuwima w Prawo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu tramwajowi — poinformował podkom. Rafał Prokopczyk, oficer prasowy KMP w Olsztynie.

Ze względu na okoliczności i zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym, policjanci z ruchu drogowego zdecydowali o tym, aby 72-latkowi zatrzymać prawo jazdy. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sedno Sprawy - Ryszard Terlecki
Źródło: Olsztyn. 72-letni kierowca osobówki wymusił pierwszeństwo przejazdu tramwajowi. Doszło do zderzenia