Olsztyn. Awantura na dworcu PKP. Policja zatrzymała 37-letniego mężczyznę

i

Autor: Anita Zalewska - zdjęcie ilustracyjne Olsztyn. Awantura na dworcu PKP. Policja zatrzymała 37-letniego mężczyznę

Olsztyn. Awantura na dworcu PKP. Policja zatrzymała 37-letniego mężczyznę

2022-01-05 12:30

Olsztyńska policja zatrzymała 37-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Barczewa miał się awanturować na terenie dworca PKP. W trakcie policyjnej interwencji wyszło na jaw, że ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za popełnioną w przeszłości kradzież z włamaniem. Teraz najbliższe 1,5 roku spędzi za kratami.

Do zdarzenia doszło we wtorek (4 stycznia) na terenie dworca PKP w Olsztynie. Funkcjonariusze interweniowali wobec dwóch awanturujących się nietrzeźwych mężczyzn. Wówczas okazało się, że jeden z nich - 37-letni mieszkaniec Barczewa - był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie celem odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności.

Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za popełnioną w przeszłości kradzież z włamaniem. 37-latek został zatrzymany i dziś najprawdopodobniej trafi do zakładu karnego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Ukradł alkohol i zaatakował ochroniarza. Dopadła go policja z Torunia
Źródło: Olsztyn. Awantura na dworcu PKP. Policja zatrzymała 37-letniego mężczyznę