Olsztyn. Mamy 39 nowych funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej. Złożyli już uroczyste ślubowanie [ZDJĘCIA]

2021-10-13 14:30

Na początku października w olsztyńskiej Izbie Administracji Skarbowej odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Dnia Krajowej Administracji Skarbowej. Pracownicy i funkcjonariusze odebrali wyróżnienia z rąk Szefowej KAS. Ponadto 39 nowo przyjętych funkcjonariuszy ślubowało na sztandar IAS w Olsztynie.

Z okazji Dnia Krajowej Administracji Skarbowej, który miał miejsce 1 października, pracownicy i funkcjonariusze olsztyńskiej IAS odebrali odznaczenia i awanse. Swoją obecnością uroczystość uświetniła Szefowa KAS Magdalena Rzeczkowska. Po wciągnięciu flagi na maszt i odegraniu hymnu państwowego, zgromadzeni wysłuchali wystąpień Szefowej KAS i Dyrektora IAS w Olsztynie. Wyjątkowym momentem podczas uroczystości było ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej na sztandar Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie. 39 adeptów powtórzyło słowa roty ślubowania, odczytane przez Dyrektora IAS w Olsztynie Pana Mariusza Pawłowskiego.

Następnie pracownicy i funkcjonariusze olsztyńskiej IAS odebrali odznaczenia i awanse. Medale za długoletnią służbę przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, odznaki Zasłużony dla Krajowej Administracji Skarbowej przyznane przez Ministra Finansów oraz awanse w korpusach służby cywilnej i Służby Celno-Skarbowej, wyróżnieni odebrali osobiście z rąk Pani Minister. Zwieńczeniem uroczystego apelu była defilada Kompanii Honorowej Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

V Ukiel Olsztyn Półmaraton – 10 października 2021 r.
Źródło: Olsztyn. Mamy 39 nowych funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej. Złożyli już uroczyste ślubowanie [ZDJĘCIA]