Olsztyn. Młoda kobieta JECHAŁA POD PRĄD jedną z głównych ulic. Wszystko na oczach policji

i

Autor: Unsplash - zdjęcie ilustracyjne Olsztyn. Młoda kobieta JECHAŁA POD PRĄD jedną z głównych ulic. Wszystko na oczach policji

Olsztyn. Młoda kobieta JECHAŁA POD PRĄD jedną z głównych ulic. Wszystko na oczach policji

2021-12-02 10:25

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na ul. Warszawskiej w Olsztynie. Młoda kobieta na skrzyżowaniu wjechała „pod prąd” i kontynuowała jazdę. Wszystko odbywało się na oczach policjantów olsztyńskiej grupy SPEED. O szczegółach zdarzenia przeczytasz poniżej.

— Kierująca seatem wyjeżdżając z ul. Słonecznej w Olsztynie pomyliła drogi, wjechała w ul. Warszawską „pod prąd” i kontynuowała jazdę, mimo że z naprzeciwka zbliżały się prawidłowo jadące samochody — poinformował zespół prasowy olsztyńskiej policji.

Policjanci z olsztyńskiej grupy SPEED, którzy byli świadkami tego zdarzenia, natychmiast zatrzymali młodą kobietę. Jak się okazało 22- latka wiozła 3 pasażerów. Badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa.

CZYTAJ TEŻ: Od stycznia NOWE ŚWIADCZENIE na dziecko! Prezydent podpisał ustawę

— Z uwagi na rażące naruszenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, biorąc pod uwagę natężenie ruchu w tym miejscu oraz fakt, że do niebezpiecznej sytuacji doszło w pobliżu przejścia dla pieszych, policjanci zdecydowali o zatrzymaniu prawa jazdy młodej kobiety. Sporządzona dokumentacja wraz z wnioskiem o ukaranie trafi do sądu. Tam zostanie podjęta decyzja o dalszym losie 22- latki — podała policja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Olsztyn. Młoda kobieta JECHAŁA POD PRĄD jedną z głównych ulic. Wszystko na oczach policji