Olsztyn. Nowa atrakcja w mieście. Można zrobić sobie zdjęcie z RÓŻOWĄ KROWĄ! [ZDJĘCIA]

2021-06-10 9:35

Na plaży miejskiej w Olsztynie pojawiła się nowa atrakcja - foto ławeczka. Chętni mogą zrobić sobie zdjęcie na tle WYPASIONEJ różowej krowy. Inicjatorem pomysłu jest Miejski Ośrodek Kultury. Wcześniej różowe krowy można było zobaczyć w centrum miasta nieopodal amfiteatru.

Wiosną kolorowe stadko krów można było spotkać przy olsztyńskim amfiteatrze. Teraz wielka różowa krowa pojawiła się na plaży miejskiej. Nowa atrakcja w postaci foto-ławeczki to inicjatywa Miejskiego Ośrodka Kultury.

- Dzień dobry, czy państwo było już może na Plaża Miejska Olsztyn? Otóż spieszymy poinformować, że obok niezliczonych plażowych atrakcji, pojawiła się tam właśnie WYPASIONA krowia foto-ławeczka MOK Olsztyn! ??? Stuprocentowo optymistyczna, odporna na brzydką pogodę wewnętrzną, słonecznie zaprasza was do pamiątkowego zdjęcia w tak pięknych okolicznościach przyrody i niepowtarzalnych zresztą! ? Koniecznie wpadnijcie po robocie zwilżyć nogę w toni. A gdy już tam będziecie, nie zapomnijcie strzelić sobie przyokazyjnej foty z krową w skowronkach! - czytamy na Facebooku ośrodka.

Raport z anteny 09.06, godz.10

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Olsztyn. Nowa atrakcja w mieście. Można zrobić sobie zdjęcie z RÓŻOWĄ KROWĄ! [ZDJĘCIA]